Description
Replaces battery:
| Golden Power | A32 |
| Interstate | DRY1481 |
Specification
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| Brand | Battery World |
| Item model number | ALK-32A |
| Voltage | 9 |
| Chemistry | Alkaline |
| Golden Power | A32 |
| Interstate | DRY1481 |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| Brand | Battery World |
| Item model number | ALK-32A |
| Voltage | 9 |
| Chemistry | Alkaline |
Reviews
There are no reviews yet.