Description
Fit Model:
| Digital Camera | Samsung | PL210 |
| Digital Camera | Samsung | SH100 |
| Digital Camera | Samsung | WB210 |
Replaces battery:
| Samsung | BP85A |
| Samsung | IA-BP85A |
Specification
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| Brand | Dantona |
| GTIN | 728286953291 |
| Item model number | CAM-IABP85A |
| Voltage | |
| Chemistry | Lithium |

Reviews
There are no reviews yet.