Description
Replaces battery:
| UltraFire | 17670 |
| UltraFire | LC17670 |
Specification
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| Brand | Ultrafire |
| GTIN | 728286974180 |
| Item model number | LION-1767-18-UF |
| Voltage | |
| Chemistry | Lithium |
| UltraFire | 17670 |
| UltraFire | LC17670 |
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| Brand | Ultrafire |
| GTIN | 728286974180 |
| Item model number | LION-1767-18-UF |
| Voltage | |
| Chemistry | Lithium |
Reviews
There are no reviews yet.