10200 mAh for INOVA Labs 200039-0A
$118.90$136.74 (-13%)
Medical
10200 mAh for INOVA Labs 200039-0A
Weight: 1.468 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| INOVA Labs | Oxygen Machine |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| INOVA Labs | 200039-0A |
Specification
Additional information
| Weight | 1.468 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | INOVA Labs |
| Fits | INOVA Labs Oxygen Machine |
| Replaces | INOVA Labs 200039-0A |
| Voltage | 14.4 |
| Capacity | 10200 |
| Chemistry | Li-ion |





Reviews
There are no reviews yet.