1050 mAh for VDO Dayton 52340A 1S1PMX
$13.43$15.44 (-13%)
GPS/Navigator
1050 mAh for VDO Dayton 52340A 1S1PMX
Weight: 0.119 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| VDO Dayton | MS2000 MS2100 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| VDO Dayton | 52340A 1S1PMX |
Specification
Additional information
| Weight | 0.119 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | VDO Dayton MS2000, VDO Dayton MS2100 |
| Replaces | VDO Dayton 52340A 1S1PMX |
| Voltage | |
| Capacity | 1050 |
| Chemistry | Li-ion |





Reviews
There are no reviews yet.