1100 mAh for Cowon PPCW0401,PPCW0504
$14.22$16.35 (-13%)
MP3 Player
1100 mAh for Cowon PPCW0401,PPCW0504
Weight: 0.104 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| i-Audio | X5 20GB X5 30GB X5L 20GB X5V 20GB M5L 20GB M5 20GB |
| JNC | SSF-M3 20GB |
| Cowon | iAUDIO M3 X5 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| i-Audio | PPCW0401 PPCW0504 |
| JNC | PPCW0401 PPCW0504 |
| Cowon | PPCW0401 PPCW0504 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.104 lbs |
|---|---|
| Fits | Cowon iAUDIO M3, Cowon X5, i-Audio M5 20GB, i-Audio M5L 20GB, i-Audio X5 20GB, i-Audio X5 30GB, i-Audio X5L 20GB, i-Audio X5V 20GB, JNC SSF-M3 20GB |
| Replaces | Cowon PPCW0401, Cowon PPCW0504, i-Audio PPCW0401, i-Audio PPCW0504, JNC PPCW0401, JNC PPCW0504 |
| Voltage | |
| Capacity | 1100 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.