120 mAh for Astrostart RSS 5225
$15.02$17.27 (-13%)
Remote Start and Entry Systems
120 mAh for Astrostart RSS 5225
Weight: 0.062 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Astrostart | RSS 5225 |
| Viper | 7752V 7351V 7752P 7752X 7351P 7351X |
| Clifford | 7752X 7752V 7351V |
| Directed Electronics | JFC 7752 JFC 7941 |
| Python | 7752P 7754P |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Viper | GEB402025 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.062 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Astrostart RSS 5225, Clifford 7351V, Clifford 7752V, Clifford 7752X, Directed Electronics JFC 7752, Directed Electronics JFC 7941, Python 7752P, Python 7754P, Viper 7351P, Viper 7351V, Viper 7351X, Viper 7752P, Viper 7752V, Viper 7752X |
| Replaces | Viper GEB402025 |
| Voltage | |
| Capacity | 120 |
| Chemistry | Li-Polymer |






Reviews
There are no reviews yet.