1200 mAh for Motorola BH5X,SNN5865A
$15.02$17.27 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1200 mAh for Motorola BH5X,SNN5865A
X-Longer
Weight: 0.115 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Motorola | MB810 Droid X ME811 Droid X2 Daytona MB870 Milestone X Shadow Fire XT |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Motorola | BH5X SNN5865A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.115 lbs |
|---|---|
| Fits | Motorola Daytona, Motorola Droid X, Motorola Droid X2, Motorola Fire XT, Motorola MB810, Motorola MB870, Motorola ME811, Motorola Milestone X, Motorola Shadow |
| Replaces | Motorola BH5X, Motorola SNN5865A |
| Voltage | |
| Capacity | 1200 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.