1250 mAh for Medion MD95762,MD96700,MD96710,MDPNA 15000
$14.22$16.35 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1250 mAh for Medion MD95762,MD96700,MD96710,MDPNA 15000
Weight: 0.115 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Mitac | Mio P128 Mio A200 Mio A201 Mio 180 Mio P300 Mio P340 Mio A220 |
| Yakumo | Delta X GPS |
| Medion | MDPNA 15000 MD95762 MD96700 MD96710 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Mitac | E3MT041202 E3MT12110211 E3MT041202B12A E4MT101202B12 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.115 lbs |
|---|---|
| Fits | Medion MD95762, Medion MD96700, Medion MD96710, Medion MDPNA 15000, Mitac Mio 180, Mitac Mio A200, Mitac Mio A201, Mitac Mio A220, Mitac Mio P128, Mitac Mio P300, Mitac Mio P340, Yakumo Delta X GPS |
| Replaces | Mitac E3MT041202, Mitac E3MT041202B12A, Mitac E3MT12110211, Mitac E4MT101202B12 |
| Voltage | |
| Capacity | 1250 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.