1300 mAh for Airsoft Guns ERA002,ERA004,ERICS13,EROA002,EROA003,SDGE0507R2,SDGE501R2
$36.00$41.40 (-13%)
Airsoft Guns
1300 mAh for Airsoft Guns ERA002,ERA004,ERICS13,EROA002,EROA003,SDGE0507R2,SDGE501R2
Weight: 0.487 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Airsoft Guns | M4 A M4 A1 RIS MC51 MP5 A5 STEYR |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Airsoft Guns | SDGE0507R2 SDGE501R2 ERA002 ERA004 ERICS13 EROA002 EROA003 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.487 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Airsoft Guns M4 A, Airsoft Guns M4 A1 RIS, Airsoft Guns MC51 MP5 A5 STEYR |
| Replaces | Airsoft Guns ERA002, Airsoft Guns ERA004, Airsoft Guns ERICS13, Airsoft Guns EROA002, Airsoft Guns EROA003, Airsoft Guns SDGE0507R2, Airsoft Guns SDGE501R2 |
| Voltage | |
| Capacity | 1300 |
| Chemistry | Ni-MH |








Reviews
There are no reviews yet.