1500 mAh for Motorola BF6X,SNN5885,SNN5885A
$16.60$19.09 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1500 mAh for Motorola BF6X,SNN5885,SNN5885A
Weight: 0.126 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Motorola | XT882 Droid 3 XT862 Milestone 3 XT883 XT860 4G XT531 Spice XT Domino + MT870 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Motorola | BF6X SNN5885 SNN5885A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.126 lbs |
|---|---|
| Fits | Motorola Domino +, Motorola Droid 3, Motorola Milestone 3, Motorola MT870, Motorola Spice XT, Motorola XT531, Motorola XT860 4G, Motorola XT862, Motorola XT882, Motorola XT883 |
| Replaces | Motorola BF6X, Motorola SNN5885, Motorola SNN5885A |
| Voltage | |
| Capacity | 1500 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.