1500 mAh for Telefunken LP435255A
$15.02$17.27 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1500 mAh for Telefunken LP435255A
Not Accept OEM
Weight: 0.121 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Telefunken | Selfie TS1 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Telefunken | LP435255A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.121 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Telefunken Selfie TS1 |
| Replaces | Telefunken LP435255A |
| Voltage | |
| Capacity | 1500 |
| Chemistry | Li-ion |





Reviews
There are no reviews yet.