1700 mAh for AT&T HW4X,SNN5892,SNN5892A
$16.60$19.09 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1700 mAh for AT&T HW4X,SNN5892,SNN5892A
X-Longer
Weight: 0.128 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Motorola | Droid Bionic Atrix 2 Edison MB865 ME865 XT928 MOTOLUXE XT XT788 MT917 XT550 XT553 XT865 XT885 |
| AT&T | Atrix 2 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Motorola | HW4X SNN5892 SNN5892A |
| AT&T | HW4X SNN5892 SNN5892A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.128 lbs |
|---|---|
| Fits | AT&T Atrix 2, Motorola Atrix 2, Motorola Droid Bionic, Motorola Edison, Motorola MB865, Motorola ME865, Motorola MOTOLUXE XT, Motorola MT917, Motorola XT550, Motorola XT553, Motorola XT788, Motorola XT865, Motorola XT885, Motorola XT928 |
| Replaces | AT&T HW4X, AT&T SNN5892, AT&T SNN5892A, Motorola HW4X, Motorola SNN5892, Motorola SNN5892A |
| Voltage | |
| Capacity | 1700 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.