1700 mAh for Clear LIP-1650A
$16.60$19.09 (-13%)
Wireless Router
1700 mAh for Clear LIP-1650A
X-Longer
Weight: 0.115 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| FreedomPop | Mobile 4G Hotspot Spot Photon Platinum Edition |
| Clear | Spot Voyager IMW-C910W IFM-910CW IFM-930CW |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Clear | LIP-1650A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.115 lbs |
|---|---|
| Fits | Clear IFM-910CW, Clear IFM-930CW, Clear IMW-C910W, Clear Spot Voyager, FreedomPop Mobile 4G Hotspot, FreedomPop Spot Photon Platinum Edition |
| Replaces | Clear LIP-1650A |
| Voltage | |
| Capacity | 1700 |
| Chemistry | Li-Polymer |
| Compatible brand |






Reviews
There are no reviews yet.