1700 mAh for Franklin Wireless BLP1800K
$15.02$17.27 (-13%)
Wireless Router
1700 mAh for Franklin Wireless BLP1800K
Weight: 0.137 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Franklin Wireless | R722 R774 R775 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Franklin Wireless | BLP1800K |
Specification
Additional information
| Weight | 0.137 lbs |
|---|---|
| Fits | Franklin Wireless R722, Franklin Wireless R774, Franklin Wireless R775 |
| Replaces | Franklin Wireless BLP1800K |
| Voltage | |
| Capacity | 1700 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.