1700 mAh for Neffos NBL-42A2200,NBL-42A2280
$15.02$17.27 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1700 mAh for Neffos NBL-42A2200,NBL-42A2280
Weight: 0.193 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Neffos | C5 C5 LTE Dual SIM TP701A |
| TP-Link | Neffos C5 Neffos C5 LTE Dual SIM TP701A |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Neffos | NBL-42A2200 NBL-42A2280 |
| TP-Link | NBL-42A2200 NBL-42A2280 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.193 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Neffos C5, Neffos C5 LTE Dual SIM, Neffos TP701A, TP-Link Neffos C5, TP-Link Neffos C5 LTE Dual SIM, TP-Link TP701A |
| Replaces | Neffos NBL-42A2200, Neffos NBL-42A2280, TP-Link NBL-42A2200, TP-Link NBL-42A2280 |
| Voltage | |
| Capacity | 1700 |
| Chemistry | Li-ion |



Reviews
There are no reviews yet.