1750 mAh for Neffos NBL-45A2000
$15.81$18.18 (-13%)
Mobile/SmartPhone
1750 mAh for Neffos NBL-45A2000
Weight: 0.159 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Neffos | C5L C5L Dual SIM TP601E TP601C TP601B TP601A |
| TP-Link | Neffos C5L Neffos C5L Dual SIM TP601E TP601C TP601B TP601A |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Neffos | NBL-45A2000 |
| TP-Link | NBL-45A2000 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.159 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Neffos C5L, Neffos C5L Dual SIM, Neffos TP601A, Neffos TP601B, Neffos TP601C, Neffos TP601E, TP-Link Neffos C5L, TP-Link Neffos C5L Dual SIM, TP-Link TP601A, TP-Link TP601B, TP-Link TP601C, TP-Link TP601E |
| Replaces | Neffos NBL-45A2000, TP-Link NBL-45A2000 |
| Voltage | |
| Capacity | 1750 |
| Chemistry | Li-ion |



Reviews
There are no reviews yet.