2000 mAh for ADT Wireless Color Touchscreen Keypad
$22.08$25.39 (-13%)
Security System
2000 mAh for ADT Wireless Color Touchscreen Keypad
Weight: 0.312 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| ADT | Wireless Color Touchscreen Keypad |
| DSC | WTK5504 wireless keypad WS4920HE wireless repeater Security Alarm Panel |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| DSC | 4PH-H-AA2100-S-D22 17000153 DSC-BATT2148V |
Specification
Additional information
| Weight | 0.312 lbs |
|---|---|
| Fits | ADT Wireless Color Touchscreen Keypad, DSC Security Alarm Panel, DSC WS4920HE wireless repeater, DSC WTK5504 wireless keypad |
| Replaces | DSC 17000153, DSC 4PH-H-AA2100-S-D22, DSC DSC-BATT2148V |
| Voltage | |
| Capacity | 2000 |
| Chemistry | Ni-MH |
| Compatible brand |




Reviews
There are no reviews yet.