2000 mAh for HP 10TH-1800A-W1
$40.54$46.62 (-13%)
Medical
2000 mAh for HP 10TH-1800A-W1
Weight: 0.86 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| HP | M3516A |
| Kenz Cardico | 302 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Philips | 10TH-1800A-W1 |
| HP | 10TH-1800A-W1 |
| Kenz Cardico | 10TH-1800A-W1 HHR-20AF25G1 10TH-1800A-W1 SU |
Specification
Additional information
| Weight | 0.860 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | HP M3516A, Kenz Cardico 302 |
| Replaces | HP 10TH-1800A-W1, Kenz Cardico 10TH-1800A-W1, Kenz Cardico 10TH-1800A-W1 SU, Kenz Cardico HHR-20AF25G1, Philips 10TH-1800A-W1 |
| Voltage | |
| Capacity | 2000 |
| Chemistry | Ni-MH |






Reviews
There are no reviews yet.