2000 mAh for Mitsubishi ER6V C4
$14.22$16.35 (-13%)
Programmable Logic Controller (PLC)
2000 mAh for Mitsubishi ER6V C4
Primary Battery, Non-rechargeable, With Brown Plug
Weight: 0.099 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Toshiba | ER6V ER14500 |
| Mitsubishi | ER6V C4 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Toshiba | ER6V ER14500 |
| Mitsubishi | ER6V C4 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.099 lbs |
|---|---|
| Fits | Mitsubishi ER6V C4, Toshiba ER14500, Toshiba ER6V |
| Replaces | Mitsubishi ER6V C4, Toshiba ER14500, Toshiba ER6V |
| Voltage | |
| Capacity | 2000 |
| Chemistry | Li-MnO2 |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.