2000 mAh for Nihon Kohden 10GNY0.5-AA
$68.00$78.20 (-13%)
Medical
2000 mAh for Nihon Kohden 10GNY0.5-AA
Weight: 0.635 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Nihon Kohden | 6851 ECG 6851K ECG |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Nihon Kohden | 10GNY0.5-AA |
Specification
Additional information
| Weight | 0.635 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Nihon Kohden 6851 ECG, Nihon Kohden 6851K ECG |
| Replaces | Nihon Kohden 10GNY0.5-AA |
| Voltage | |
| Capacity | 2000 |
| Chemistry | Ni-MH |





Reviews
There are no reviews yet.