2000 mAh for ShinewayTech AC-BAT-30
$35.14$40.41 (-13%)
Equipment/Survey/Test Charger
2000 mAh for ShinewayTech AC-BAT-30
Weight: 0.581 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| ShinewayTech | S20A S20N S20C S20B |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| ShinewayTech | AC-BAT-30 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.581 lbs |
|---|---|
| Fits | ShinewayTech S20A, ShinewayTech S20B, ShinewayTech S20C, ShinewayTech S20N |
| Replaces | ShinewayTech AC-BAT-30 |
| Voltage | |
| Capacity | 2000 |
| Chemistry | Ni-MH |
| Compatible brand |






Reviews
There are no reviews yet.