2050 mAh for Neffos NBL-40A2150,NBL-40B2150
$15.81$18.18 (-13%)
Mobile/SmartPhone
2050 mAh for Neffos NBL-40A2150,NBL-40B2150
Weight: 0.203 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Neffos | C5 Plus TP7031A TP7031C |
| TP-Link | Neffos C5 Plus TP7031A TP7031C |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Neffos | NBL-40A2150 NBL-40B2150 |
| TP-Link | NBL-40A2150 NBL-40B2150 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.203 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Neffos C5 Plus, Neffos TP7031A, Neffos TP7031C, TP-Link Neffos C5 Plus, TP-Link TP7031A, TP-Link TP7031C |
| Replaces | Neffos NBL-40A2150, Neffos NBL-40B2150, TP-Link NBL-40A2150, TP-Link NBL-40B2150 |
| Voltage | |
| Capacity | 2050 |
| Chemistry | Li-ion |



Reviews
There are no reviews yet.