2100 mAh for Franklin Wireless MHS800L
$18.19$20.92 (-13%)
Wireless Router
2100 mAh for Franklin Wireless MHS800L
X-Longer
Weight: 0.132 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Verizon | Ellipsis Jetpack Ellipsis Jetpack 4G MHS700L MHS700LPP MHS800L MHS815L |
| Franklin Wireless | MHS800L |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Verizon | FWCR700BATS ICP565156A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.132 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Franklin Wireless MHS800L, Verizon Ellipsis Jetpack, Verizon Ellipsis Jetpack 4G, Verizon MHS700L, Verizon MHS700LPP, Verizon MHS800L, Verizon MHS815L |
| Replaces | Verizon FWCR700BATS, Verizon ICP565156A |
| Voltage | |
| Capacity | 2100 |
| Chemistry | Li-ion |






Reviews
There are no reviews yet.