2100 mAh for VDO Dayton 52340A 1S2PMX
$18.19$20.92 (-13%)
GPS/Navigator
2100 mAh for VDO Dayton 52340A 1S2PMX
Weight: 0.152 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| VDO Dayton | PN4000 PN4000-TSN BAT-4060 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| VDO Dayton | 52340A 1S2PMX |
Specification
Additional information
| Weight | 0.152 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | VDO Dayton BAT-4060, VDO Dayton PN4000, VDO Dayton PN4000-TSN |
| Replaces | VDO Dayton 52340A 1S2PMX |
| Voltage | |
| Capacity | 2100 |
| Chemistry | Li-ion |





Reviews
There are no reviews yet.