2300 mAh for Fly BL-G021A
$16.44$18.91 (-13%)
Mobile/SmartPhone
2300 mAh for Fly BL-G021A
X-LongerWhile Stocks Last
Weight: 0.157 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| GIONEE | GN800 GN708T GN708W GN878 S214 |
| MyPhone | NEXT |
| Fly | IQ446 Elegance 2 |
| Xolo | Q800 |
| NGM | Forward Infinity |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| GIONEE | BL-G021A |
| MyPhone | NEXT |
| Fly | BL-G021A |
| Xolo | BL-G021A |
| NGM | BL-G021A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.157 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Fly Elegance 2, Fly IQ446, GIONEE GN708T, GIONEE GN708W, GIONEE GN800, GIONEE GN878, GIONEE S214, MyPhone NEXT, NGM Forward Infinity, Xolo Q800 |
| Replaces | Fly BL-G021A, GIONEE BL-G021A, MyPhone NEXT, NGM BL-G021A, Xolo BL-G021A |
| Voltage | |
| Capacity | 2300 |
| Chemistry | Li-Polymer |





Reviews
There are no reviews yet.