2350 mAh for Neffos NBL-40A2400
$18.19$20.92 (-13%)
Mobile/SmartPhone
2350 mAh for Neffos NBL-40A2400
Weight: 0.13 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Neffos | Y5s Dual SIM Y5s Dual SIM LTE AM TP804C TP804A |
| TP-Link | Neffos Y5s Dual SIM Neffos Y5s Dual SIM LTE AM TP804C TP804A |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Neffos | NBL-40A2400 |
| TP-Link | NBL-40A2400 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.130 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Neffos TP804A, Neffos TP804C, Neffos Y5s Dual SIM, Neffos Y5s Dual SIM LTE AM, TP-Link Neffos Y5s Dual SIM, TP-Link Neffos Y5s Dual SIM LTE AM, TP-Link TP804A, TP-Link TP804C |
| Replaces | Neffos NBL-40A2400, TP-Link NBL-40A2400 |
| Voltage | |
| Capacity | 2350 |
| Chemistry | Li-Polymer |




Reviews
There are no reviews yet.