2400 mAh for Datamax OC3
- Brand: Cameron Sino
$28.43$32.69 (-13%)
In stock
Barcode Scanner
2400 mAh for Datamax OC3
Weight: 0.276 lbs
$28.43$32.69 (-13%)
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Honeywell | 550030 550039 |
| Datamax | OC3 |
| Intermec | PW40 6804 MF4 600 680 681 6808 782T PB20A PB4 |
| ONeil | Microflash 4i Microflash 4tCR Microflash 4T Printer Microflash 4T Microflash LP3 Microflash MF4T Microflash OC2 Microflash OC3 Microflash OC4 MF4Te MF2TE |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Honeywell | HON5003-Li |
| Intermec | 550030 550030-000 550039-100 ON41L1-D ON41L1-G 320-082-021 320-081-021 320-082-122 320-088-101 |
| ONeil | PB20A PB40 PB41 PW40 550034-000 200360-101 220531-000 550039-100 DPR78-3001-02 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.276 lbs |
|---|---|
| Fits | Datamax OC3, Honeywell 550030, Honeywell 550039, Intermec 600, Intermec 680, Intermec 6804, Intermec 6808, Intermec 681, Intermec 782T, Intermec MF4, Intermec PB20A, Intermec PB4, Intermec PW40, ONeil MF2TE, ONeil MF4Te, ONeil Microflash 4i, ONeil Microflash 4T, ONeil Microflash 4T Printer, ONeil Microflash 4tCR, ONeil Microflash LP3, ONeil Microflash MF4T, ONeil Microflash OC2, ONeil Microflash OC3, ONeil Microflash OC4 |
| Replaces | Honeywell HON5003-Li, Intermec 320-081-021, Intermec 320-082-021, Intermec 320-082-122, Intermec 320-088-101, Intermec 550030, Intermec 550030-000, Intermec 550039-100, Intermec ON41L1-D, Intermec ON41L1-G, ONeil 200360-101, ONeil 220531-000, ONeil 550034-000, ONeil 550039-100, ONeil DPR78-3001-02, ONeil PB20A, ONeil PB40, ONeil PB41, ONeil PW40 |
| Voltage | |
| Capacity | 2400 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |
Reviews (0)
You must be logged in to post a review.





Reviews
There are no reviews yet.