2500 mAh for Samsung EB-BF707ABY,GH82-23867A
$31.00$35.65 (-13%)
Mobile/SmartPhone
2500 mAh for Samsung EB-BF707ABY,GH82-23867A
X-Longer
Weight: 0.128 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Samsung | Galaxy Z Flip F707U Galaxy Z Flip 5G SM-F707U1 SM-F707W SM-F707U SM-F707B SM-F7070 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Samsung | EB-BF707ABY GH82-23867A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.128 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Samsung Galaxy Z Flip 5G, Samsung Galaxy Z Flip F707U, Samsung SM-F7070, Samsung SM-F707B, Samsung SM-F707U, Samsung SM-F707U1, Samsung SM-F707W |
| Replaces | Samsung EB-BF707ABY, Samsung GH82-23867A |
| Voltage | |
| Capacity | 2500 |
| Chemistry | Li-Polymer |




Reviews
There are no reviews yet.