2600 mAh for Ambrogio 015E00600A
$68.90$79.24 (-13%)
Automated Mower
2600 mAh for Ambrogio 015E00600A
Weight: 1.138 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Wiper | i70 i100S i130S Wiper Premium i70 Premium i70 700 m² Bluetooth Premium i130 S 1.300 m² Bluetooth GSM-Modul GPS |
| Ambrogio | L15 L20 Twenty L15 deluxe L20e Lite L20 b L20 deluxe AM015D0FAZ |
| Techline | Next Tech DX2 Next Tech LX2 Next Tech SX2 Next Tech D1 Next Tech Quad L6 Next Tech X2.5 Next Tech X2.9 Next Tech LX2 ZR Next Tech Q |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Wiper | 015E00600A |
| Ambrogio | 015E00600A |
| Techline | 015E00600A |
Specification
Additional information
| Weight | 1.138 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Ambrogio AM015D0FAZ, Ambrogio L15, Ambrogio L15 Deluxe, Ambrogio L20 b, Ambrogio L20 deluxe, Ambrogio L20 Twenty, Ambrogio L20e Lite, Techline Next Tech D1, Techline Next Tech DX2, Techline Next Tech LX2, Techline Next Tech LX2 ZR, Techline Next Tech Q, Techline Next Tech Quad L6, Techline Next Tech SX2, Techline Next Tech X2.5, Techline Next Tech X2.9, Wiper i100S, Wiper i130S, Wiper I70, Wiper Premium i130 S 1.300 m² Bluetooth GSM-Modul GPS, Wiper Premium i70 700 m² Bluetooth, Wiper Wiper Premium i70 |
| Replaces | Ambrogio 015E00600A, Techline 015E00600A, Wiper 015E00600A |
| Voltage | |
| Capacity | 2600 |
| Chemistry | Li-ion |





Reviews
There are no reviews yet.