2600 mAh for Creative 2302-1482200,521732,CPLB-18650A
$36.73$42.24 (-13%)
Medical
2600 mAh for Creative 2302-1482200,521732,CPLB-18650A
Weight: 0.709 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Creative | DELUXE-70 Deluxe 70 Deluxe 100 PC3000 monitor PC-3000 patient monitor KMO-101 NEUVISION 500 |
| Neusoft | NeuVision 500 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Creative | CPLB-18650A 2302-1482200 521732 |
| Neusoft | CPLB-18650A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.709 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Creative Deluxe 100, Creative Deluxe 70, Creative DELUXE-70, Creative KMO-101, Creative NEUVISION 500, Creative PC-3000 patient monitor, Creative PC3000 monitor, Neusoft NeuVision 500 |
| Replaces | Creative 2302-1482200, Creative 521732, Creative CPLB-18650A, Neusoft CPLB-18650A |
| Voltage | |
| Capacity | 2600 |
| Chemistry | Li-ion |





Reviews
There are no reviews yet.