2600 mAh for Mitsubishi M70
$14.22$16.35 (-13%)
Programmable Logic Controller (PLC)
2600 mAh for Mitsubishi M70
Primary Battery, Non-rechargeable With Black Connector
Weight: 0.097 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Toshiba | ER6VC119A ER6VC119B MR-J3 BAT |
| Mitsubishi | M70 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Toshiba | ER6VC119A ER6VC119B |
Specification
Additional information
| Weight | 0.097 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Mitsubishi M70, Toshiba ER6VC119A, Toshiba ER6VC119B, Toshiba MR-J3 BAT |
| Replaces | Toshiba ER6VC119A, Toshiba ER6VC119B |
| Voltage | |
| Capacity | 2600 |
| Chemistry | Li-MnO2 |





Reviews
There are no reviews yet.