350 mAh for Livescribe ICR12300
$26.00$29.90 (-13%)
Smartpen
350 mAh for Livescribe ICR12300
Weight: 0.075 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Livescribe | Echo Smartpen 8GB stylet |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Livescribe | ICR12300 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.075 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Livescribe Echo Smartpen 8GB stylet |
| Replaces | Livescribe ICR12300 |
| Voltage | |
| Capacity | 350 |
| Chemistry | Li-ion |



Reviews
There are no reviews yet.