3600 mAh for CEMB CGA103450A
$35.94$41.33 (-13%)
Equipment/Survey/Test Charger
3600 mAh for CEMB CGA103450A
Weight: 0.5 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| CEMB | DWA 1000 wheel |
| Wheel Alignment system | CEMB DWA 1000 CEMB DWA1000 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| CEMB | CGA103450A |
| Wheel Alignment system | E-1080 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.500 lbs |
|---|---|
| Fits | CEMB DWA 1000 wheel, Wheel Alignment system CEMB DWA 1000, Wheel Alignment system CEMB DWA1000 |
| Replaces | CEMB CGA103450A, Wheel Alignment system E-1080 |
| Voltage | |
| Capacity | 3600 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |




Reviews
There are no reviews yet.