370 mAh for iHealth PL052535
$16.60$19.09 (-13%)
Medical
370 mAh for iHealth PL052535
Weight: 0.073 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| iHealth | BP7 141DF1 BP5 E5E45A |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| iHealth | PL052535 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.073 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | iHealth |
| Fits | iHealth BP5 E5E45A, iHealth BP7 141DF1 |
| Replaces | iHealth PL052535 |
| Voltage | 3.7 |
| Capacity | 370 |
| Chemistry | Li-Polymer |





Reviews
There are no reviews yet.