4500 mAh for Agilent U1600,U1602A,U1604A
$66.00$75.90 (-13%)
Equipment/Survey/Test Charger
4500 mAh for Agilent U1600,U1602A,U1604A
Weight: 1.139 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Agilent | U1600 U1602A U1604A |
| Keysight | U1600 U1602B U1604B U1604A U1602A U1600A |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Keysight | U1571A 3006672610 |
Specification
Additional information
| Weight | 1.139 lbs |
|---|---|
| Fits | Agilent U1600, Agilent U1602A, Agilent U1604A, Keysight U1600, Keysight U1600A, Keysight U1602A, Keysight U1602B, Keysight U1604A, Keysight U1604B |
| Replaces | Keysight 3006672610, Keysight U1571A |
| Voltage | |
| Capacity | 4500 |
| Chemistry | Ni-MH |
| Compatible brand |






Reviews
There are no reviews yet.