4900 mAh for Samsung EB-BA217ABY,GH82-22989A
$22.08$25.39 (-13%)
Mobile/SmartPhone
4900 mAh for Samsung EB-BA217ABY,GH82-22989A
Weight: 0.258 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Samsung | Galaxy A21s 2020 SM-A217F SM-A217F/DSN SM-A217F/DS SM-A217 SM-A125U SM-A125F |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Samsung | EB-BA217ABY GH82-22989A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.258 lbs |
|---|---|
| Fits | Samsung Galaxy A21s 2020, Samsung SM-A125F, Samsung SM-A125U, Samsung SM-A217, Samsung SM-A217F, Samsung SM-A217F/DS, Samsung SM-A217F/DSN |
| Replaces | Samsung EB-BA217ABY, Samsung GH82-22989A |
| Voltage | |
| Capacity | 4900 |
| Chemistry | Li-Polymer |
| Compatible brand |




Reviews
There are no reviews yet.