5000mAh Replacement Battery for Harman/Kardon Onyx Studio 9
$39.00$44.85 (-13%)
Wireless Speaker
5000mAh Replacement Battery for Harman/Kardon Onyx Studio 9
Weight: 0.223 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Harman/Kardon | Onyx Studio 9 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Harman/Kardon | I0709A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.223 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Harman/Kardon Onyx Studio 9 |
| Replaces | Harman/Kardon I0709A |
| Voltage | |
| Capacity | 5000 |
| Chemistry | Li-ion |






Reviews
There are no reviews yet.