5200 mAh for BK Precision MB400
$43.71$50.27 (-13%)
Equipment/Survey/Test Charger
5200 mAh for BK Precision MB400
Weight: 0.784 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| BK Precision | 2650A 2652A 2658A |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| BK Precision | MB400 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.784 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | BK Precision 2650A, BK Precision 2652A, BK Precision 2658A |
| Replaces | BK Precision MB400 |
| Voltage | |
| Capacity | 5200 |
| Chemistry | Li-ion |



Reviews
There are no reviews yet.