5200 mAh for BlueBird 6251-0A,BIP-6000,BIP-6000_E,J62510N0272,NX5-2004
- Brand: Cameron Sino
$33.98$39.08 (-13%)
In stock
Barcode Scanner
5200 mAh for BlueBird 6251-0A,BIP-6000,BIP-6000_E,J62510N0272,NX5-2004
Weight: 0.395 lbs
$33.98$39.08 (-13%)
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Nautiz | X5 eTicket |
| BlueBird | Pidion BIP-6000 |
| HandHeld | Nautiz X5 eTicket |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Nautiz | NX5-2004 J62510N0272 6251-0A |
| BlueBird | NX5-2004 J62510N0272 6251-0A BIP-6000 BIP-6000_E |
| HandHeld | NX5-2004 J62510N0272 6251-0A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.395 lbs |
|---|---|
| Fits | BlueBird Pidion BIP-6000, HandHeld Nautiz X5 eTicket, Nautiz X5 eTicket |
| Replaces | BlueBird 6251-0A, BlueBird BIP-6000, BlueBird BIP-6000_E, BlueBird J62510N0272, BlueBird NX5-2004, HandHeld 6251-0A, HandHeld J62510N0272, HandHeld NX5-2004, Nautiz 6251-0A, Nautiz J62510N0272, Nautiz NX5-2004 |
| Voltage | |
| Capacity | 5200 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |
Reviews (0)
Be the first to review “5200 mAh for BlueBird 6251-0A,BIP-6000,BIP-6000_E,J62510N0272,NX5-2004” Cancel reply
You must be logged in to post a review.



Reviews
There are no reviews yet.