5200 mAh for Lazer Runner ICR18650 2S2P
$32.76$37.67 (-13%)
Laser
5200 mAh for Lazer Runner ICR18650 2S2P
Weight: 0.556 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Lazer Runner | Compatible 6800 mAh 4 Cell Li-Ion Battery Pack |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Lazer Runner | ICR18650 2S2P |
Specification
Additional information
| Weight | 0.556 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Lazer Runner Compatible 6800 mAh 4 Cell Li-Ion Battery Pack |
| Replaces | Lazer Runner ICR18650 2S2P |
| Voltage | |
| Capacity | 5200 |
| Chemistry | Li-ion |




Reviews
There are no reviews yet.