650 mAh for Telefunken LP383450A
$13.43$15.44 (-13%)
Mobile/SmartPhone
650 mAh for Telefunken LP383450A
X-Longer
Weight: 0.082 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Telefunken | eurofon T95 T95 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Telefunken | LP383450A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.082 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Telefunken eurofon T95, Telefunken T95 |
| Replaces | Telefunken LP383450A |
| Voltage | |
| Capacity | 650 |
| Chemistry | Li-Polymer |





Reviews
There are no reviews yet.