6800 mAh for Grace Mondo ACC-IRCLI
$37.52$43.15 (-13%)
DAB Digital
6800 mAh for Grace Mondo ACC-IRCLI
Panasonic Cells.
Weight: 0.6 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Grace Mondo | GDI-IRC6000 GDI-IRC6000R GDI-IRC6000W |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Grace Mondo | ACC-IRCLI |
Specification
Additional information
| Weight | 0.600 lbs |
|---|---|
| Fits | Grace Mondo GDI-IRC6000, Grace Mondo GDI-IRC6000R, Grace Mondo GDI-IRC6000W |
| Replaces | Grace Mondo ACC-IRCLI |
| Voltage | |
| Capacity | 6800 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |






Reviews
There are no reviews yet.