700 mAh for Dejavoo A0170A,A0285A,U0156783
$14.22$16.35 (-13%)
Credit Card Reader
700 mAh for Dejavoo A0170A,A0285A,U0156783
Weight: 0.134 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Gemalto | Magic 3 W Magic3 M8 |
| Dejavoo | M8 M5 |
| VeriFone | MagIC3 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Gemalto | A0285A U0156783 A0170A |
| Dejavoo | A0285A U0156783 A0170A |
| VeriFone | A0285A U0156783 A0170A |
Specification
Additional information
| Weight | 0.134 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | Dejavoo M5, Dejavoo M8, Gemalto Magic 3 W, Gemalto Magic3 M8, VeriFone MagIC3 |
| Replaces | Dejavoo A0170A, Dejavoo A0285A, Dejavoo U0156783, Gemalto A0170A, Gemalto A0285A, Gemalto U0156783, VeriFone A0170A, VeriFone A0285A, VeriFone U0156783 |
| Voltage | |
| Capacity | 700 |
| Chemistry | Ni-MH |






Reviews
There are no reviews yet.