700 mAh for Minolta NP-700
$14.70$16.90 (-13%)
Digital Camera
700 mAh for Minolta NP-700
Weight: 0.152 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Minolta | DG-X50-K DG-X50-R DG-X50-S DiMAGE X50 DiMAGE X60 |
| Pentax | Optio Z10 |
| Sanyo | Xacti VPC-A5 |
| Samsung | L77 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Minolta | NP-700 |
| Pentax | D-LI72 |
| Sanyo | DB-L30 DB-L30A |
| Samsung | SLB-0637 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.152 lbs |
|---|---|
| Fits | Minolta DG-X50-K, Minolta DG-X50-R, Minolta DG-X50-S, Minolta DiMAGE X50, Minolta DiMAGE X60, Pentax Optio Z10, Samsung L77, Sanyo Xacti VPC-A5 |
| Replaces | Minolta NP-700, Pentax D-LI72, Samsung SLB-0637, Sanyo DB-L30, Sanyo DB-L30A |
| Voltage | |
| Capacity | 700 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |





Reviews
There are no reviews yet.