700 mAh for Motorola BNH-370,KEBT072,KEBT072A,KEBT-072-A
$16.60$19.09 (-13%)
Two-Way Radio
700 mAh for Motorola BNH-370,KEBT072,KEBT072A,KEBT-072-A
Weight: 0.168 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Motorola | SX700R M370H1A TalkAbout FV700R TalkAbout SX700 TalkAbout SX700R TalkAbout SX710 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Motorola | KEBT072A KEBT-072-A KEBT072 BNH-370 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.168 lbs |
|---|---|
| Fits | Motorola M370H1A, Motorola SX700R, Motorola TalkAbout FV700R, Motorola TalkAbout SX700, Motorola TalkAbout SX700R, Motorola TalkAbout SX710 |
| Replaces | Motorola BNH-370, Motorola KEBT-072-A, Motorola KEBT072, Motorola KEBT072A |
| Voltage | |
| Capacity | 700 |
| Chemistry | Ni-MH |
| Compatible brand |






Reviews
There are no reviews yet.