750 mAh for Golf Buddy LI-B04-082242
$14.22$16.35 (-13%)
GPS/Navigator
750 mAh for Golf Buddy LI-B04-082242
Weight: 0.093 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Golf Buddy | Plus DSC-GB100K |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Golf Buddy | LI-B04-082242 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.093 lbs |
|---|---|
| Fits | Golf Buddy DSC-GB100K, Golf Buddy Plus |
| Replaces | Golf Buddy LI-B04-082242 |
| Voltage | |
| Capacity | 750 |
| Chemistry | Li-ion |
| Compatible brand |







Reviews
There are no reviews yet.