85 mAh for Autostart 7506AS,AS757,ASRS-7504
$14.22$16.35 (-13%)
Remote Start and Entry Systems
85 mAh for Autostart 7506AS,AS757,ASRS-7504
Weight: 0.06 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| Autostart | ASRS-7504 7506AS AS757 |
| Viper | 3706V 3806V 4606V 4706V 4806V 5606V 5706V 5806V 9756V |
| Clifford | 7941X 7756X 7756V 3706 4706 5706 |
| Python | 7756P |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| Clifford | JFC302223 |
Specification
Additional information
| Weight | 0.060 lbs |
|---|---|
| Fits | Autostart 7506AS, Autostart AS757, Autostart ASRS-7504, Clifford 3706, Clifford 4706, Clifford 5706, Clifford 7756V, Clifford 7756X, Clifford 7941X, Python 7756P, Viper 3706V, Viper 3806V, Viper 4606V, Viper 4706V, Viper 4806V, Viper 5606V, Viper 5706V, Viper 5806V, Viper 9756V |
| Replaces | Clifford JFC302223 |
| Voltage | |
| Capacity | 85 |
| Chemistry | Li-Polymer |
| Compatible brand |






Reviews
There are no reviews yet.