850 mAh for WM Systems BP85A (1ICP7/31/52)
$15.02$17.27 (-13%)
GPS/Navigator
850 mAh for WM Systems BP85A (1ICP7/31/52)
While Stocks Last
Weight: 0.09 lbs
Description
Fits:
| Brand | Compatible Models |
|---|---|
| WM Systems | WMP 300 WMP-300 |
Replaces:
| Brand | Replacement Part Numbers |
|---|---|
| WM Systems | BP85A (1ICP7/31/52) |
Specification
Additional information
| Weight | 0.090 lbs |
|---|---|
| Compatible brand | |
| Fits | WM Systems WMP 300, WM Systems WMP-300 |
| Replaces | WM Systems BP85A (1ICP7/31/52) |
| Voltage | |
| Capacity | 850 |
| Chemistry | Li-Polymer |



Reviews
There are no reviews yet.