Franklin Wireless BLP1800K Battery For Franklin Wireless R722 R774 R775
$17.38$19.98 (-13%)
Description
Fit Model:
| Wireless Router | Franklin Wireless | R722 |
| Wireless Router | Franklin Wireless | R774 |
| Wireless Router | Franklin Wireless | R775 |
Replaces battery:
| Franklin Wireless | BLP1800K |
Specification
Additional information
| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 in |
| Brand | Ultralast |
| GTIN | 728286989283 |
| Item model number | WR-R722 |
| Voltage | 3.7 |
| Chemistry | Lithium |

Reviews
There are no reviews yet.